ANGLIČTINA

Ve školním roce 2021/2022 bude v naší mateřské škole probíhat akreditovaný intenzivní kurz angličtiny Teddy Eddie Standard ve třídě Žluté pastelky pod vedením lektorky Hanky Hrubé – zakladatelka jazykového studia Creduo (www.creduo.cz). Jsme jedinou mateřskou školou v okolí, kde je tento typ kurzu možné navštěvovat.

Kurz je určen pro děti pokračující z loňska a nové zájemce ročník narození 2016 a 2017. Kurz se bude konat 2x týdně v pondělí a ve středu v čase 16,30 17,05 hodin

Přihlášky, veškeré informace a platby přes paní lektorku na emailové adrese: anglictina@accolang.cz .

Na kroužek lze vyzvednou přihlášené dítě lektorkou ze třídy MŠ, ale po kroužku vyzvedává dítě zákonný zástupce od lektorky, dítě se již do třídy MŠ nevrací!!