Distanční výuka-prosím čtěte!

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email

Vážení rodiče,

na prosbu některých z Vás, kteří v této době neposílají své děti do MŠ, ale nechtějí přijít o vzdělávání svých dětí, jsme se rozhodli dát do složky „Distanční výuka“ vzdělávací nabídku. To, co se budeme s dětmi učit v MŠ, budete mít k dispozici i pro děti, které jsou doma. Tato forma distanční výuky je DOBROVOLNÁ, nikoliv povinná. To by byla ve chvíli, kdy by v naší třídě chybělo na prezenční výuce víc jak 50% dětí s povinnou školní docházkou. 

Pracovní listy si můžete uložit do svého PC a vytisknout. Kdo by měl problém s vytisknutím, po předchozí domluvě (sms na třídu) Vám pracovní listy budou k dispozici každé pondělí v MŠ.

Až Vaše děti opět nastoupí do MŠ, pokud úkoly donesete, budou dětem vložené do jejich složek, které dostanou na konci roku domů.

Děkujeme, kolektiv MŠ 🙂