OTEVŘENÍ MŠ OD 12. 4. 2021

Vážení rodiče,

jak asi už víte, od 12. 4. 2021 by se měl znovu obnovit provoz v MŠ a to pouze pro děti s povinnou předškolní docházkou.

Vzhledem k tomu, že musíme vyřešit ne zrovna jednoduché organizační věci k tomuto otevření, potřebujeme od Vás zjistit zájem o docházku vašeho dítěte do MŠ.

Je nutné vytvořit homogenní (neměnné) skupiny po maximálně 15 dětech na třídu, které se nebudou spojovat, ani potkávat.

Děti budou 2 x v týdnu testované v MŠ rodiči na Covid-19. V budově MŠ nemusí mít děti roušky ani respirátory.

Vzhledem k personálnímu obsazení ( učitelky v obou třídách u dětí, učitelky u testování dětí jako dozor, učitelky poskytující distanční výuku dětem, které nenastoupí*) je pravděpodobné, že bude provoz školky ZKRÁCENÝ.

A proto od Vás potřebujeme ZÁVAZNĚ vědět, zda vaše dítě bude chodit do MŠ od 12. 4. 2021. Podle počtu přihlášených dětí se vytvoří stabilní skupiny v každé třídě, objednají potraviny pro kuchyň, zajistí distanční výuka* a upraví délka provozu.

A proto Vás prosíme o zprávu, zda vaše dítě nastoupí do MŠ, nebo zda pokračuje v distanční výuce*. A to formou SMS na číslo Modré pastelky (775 070 038) nebo e-mailem na distancni-mspostrizin@outlook.cz.

SMS zprávu nebo e-mail pošlete nejpozději do čtvrtka 8. 4. 2021 do 12:00.

Děti, které nenastoupí do MŠ, budou na základě omluvenky od zákonného zástupce, dál vzdělávány distančně.*

Podrobnosti ohledně testování, délky provozu a složení tříd budou zde, na webových stránkách, v pátek 9. 4. 2021.

Víme, že je to narychlo a že je to pro Vás komplikované, ale věřte, že i pro nás. Za vaši vstřícnost moc děkujeme. 🙏❤️Kolektiv MŠ.

* Aktualizace:

Pokud se dítě nezúčastní prezenčního vzdělávání z důvodu neúčasti na testování, bude tato absence evidována jako omluvena. Při této omluvené absenci škola nemá povinnost zajistit dítěti distanční způsob vzdělávání dle zákona.